Poznaj naszą firmę

Podstawą naszej firmy usługowej jest indywidualne podejście do każdego klienta. Nasza załoga to pasjonaci ogrodnictwa, którzy z wielkim zaangażowaniem realizują oczekiwania Klientów.

Specjalizujemy się w projektowaniu, zakładaniu, pielęgnacji i rewitalizacji terenów zieleni o różnym charakterze. Nasze usługi obejmują zarówno małe ogrody prywatne, jak i duże tereny zieleni publicznej. Dzięki naszemu doświadczeniu i specjalistycznemu zapleczu technicznemu, jesteśmy w stanie zrealizować nawet najbardziej wymagające projekty.

Nasza oferta obejmuje również montaż automatycznych systemów nawadniających, zakładanie drenaży i odwodnień, a także wykonywanie małej architektury. Dbamy o to, aby każdy zaaranżowany przez nas ogród cechował się funkcjonalnością i wysokimi walorami estetycznymi, a jednocześnie był przyjazny dla otoczenia.

Działamy głównie na terenie Krakowa i okolic. Wybierając naszą firmę, masz pewność, że prace zostaną wykonane w sposób rzetelny i profesjonalny, a także w przystępnej cenie. Nasza firma podlega kompleksowemu ubezpieczeniu OC, co jest gwarancją bezpieczeństwa dla naszych klientów.

Ogrodnictwo to dla nas nie tylko sposób na życie, ale przede wszystkim pasja. Na indywidualne życzenie klientów przygotowujemy aranżacje ogrodów w różnych stylach, które doskonale harmonizują z krajobrazem i odzwierciedlają potrzeby i styl życia właścicieli posesji. Naszym celem jest zaspokojenie potrzeb najbardziej wymagających klientów prywatnych i instytucjonalnych, dlatego zawsze jesteśmy gotowi odpowiedzieć na wszystkie pytania i wyjaśnić wszelkie niejasne aspekty współpracy.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!